23 października 2020 r.

MINIKONFERENCJA 2

Kontakt

Zgłoszenia i wszelkie pytania:
mgr Magdalena Stachowiak
magstach@amu.edu.pl
tel.: (0-61) 829-5316

Mapa


Pokaż Wydział Matematyki i Informatyki na większej mapie

Informacje

UWAGA Proszę wziąć pod uwagę możliwe problemy z dojazdem w sobotę rano komunikacją miejską na wydział. Kursują wtedy mniejsze autobusy i tramwaje, które ponadto odjeżdżają rzadziej niż w dni powszednie. Rozkład jazdy można sprawdzić na stronie MPK lub wykorzystać portal Jak dojadę?

Dojazd z dworca PKP tramwajem nr 12 i 14 w kierunku Osiedle Jana III Sobieskiego aż do samej pętli tramwajowej. Stamtąd ok. 10 min pieszo ścieżką lub autobusem nr 98 z dworca Osiedle Jana III Sobieskiego do przystanku Kampus UAM Morasko. Zachęcamy do zapoznania się z rozkładem jazdy dostępnym na www.mpk.poznan.pl oraz do skorzystania z portalu "Jak dojadę?"

Hotel

Quality Hotel Poznań *** to nowoczesny, w pełni klimatyzowany obiekt hotelowo-konferencyjny położony w pobliżu centrum miasta, przy Centrach Handlowych "Poznań Plaza" i "Pestka", oraz najważniejszych traktach komunikacyjnych - trasie E30 Berlin-Warszawa oraz trasie E261 Wrocław-Koszalin. Atrakcyjna lokalizacja hotelu pozwala na szybkie dotarcie do Starego Miasta, dworca PKP, Lotniska Ławica oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Quality Hotel Poznań***
ul. Lechicka 101
61-619 Poznań, Polska
tel.: + 48 61 821 07 00
fax: + 48 61 821 07 70
e-mail: poz@quality-hotels.pl

Krótką prezentację hotelu można pobrać klikając tutaj

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytet im. Adama Mickiewcza Kapitał ludzki Unia Europejska